lej4
logo_06
Strona główna

Parafia

O parafii
Historia parafii
Biuro parafialne

Relikwiarz Św. Jana Pawła II
Patroni parafii

Grupy parafialne

Caritas
Schola Boromeusz & ERM
Rada parafialna

Informacje dla...

Rodziców dzieci
      przygotowujących się do
      I Komunii Św.

Kandydatów do Bierzmowania
Narzeczonych

Wsparcie budowy kościoła

19.02.2017 | 7 Niedziela zwykła - A

 1. W kalendarzu liturgicznym: - w środę święto Katedry św. Piotra Apostoła; - w czwartek św. Polikarpa bpa i m.   

 2. Zgodnie z zaleceniami wizytacji biskupiej od niedzieli 5 lutego 2017 r. nastąpiła zmiana porządku Mszy św. w niedzielę: o godz. 9:00, 10:30 oraz 12:00 dla dzieci. Proszę osoby, które mają zarezerwowane Msze św. w niedziele pierwszego półrocza o kontakt w biurze parafialnym w celu potwierdzenia godziny Mszy św.

 3. W sobotę 11 marca zapraszam na pielgrzymkę i wycieczkę do Wrocławia. W programie: Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej z Podkamienia u Ojców Dominikanów i modlitwa przy relikwiach bł Czesława - pierwszego przeora  wrocławskiego klasztoru i towarzysza Św. Jacka założyciela polskich Dominikanów; zwiedzanie: "Hydropolis" - Centrum Wiedzy o Wodzie oraz Muzeum Przyrodniczego; obiad w drodze powrotnej. Koszt: 120 zł. Zapisy do środy 8.03. w biurze parafialnym z wpłatą zaliczki: 50zł.  

 4. Od 11 do 18 września br. planujemy pielgrzymkę do Włoch "Śladami św. Karola Boromeusza". Szczegółowy program w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.

 5. Polecam Przewodnik Katolicki (5 zł), Mały Przewodnik dla dzieci (5,90) dla dzieci oraz książki - "cegiełki" pomocy naszej budowie.

 6. W minionym tygodniu zakończyły się prace elektryczne i murarskie: tynkowanie ścian w piwnicy domu parafialnego, gdzie będą dwie salki potrzebne na spotkania grup duszpasterskich. Koszt wykonanych prac: 8.710 zł.

 7. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby budowlane naszej parafii. Zapewniamy o stałej modlitwie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencji wszystkich naszych Parafian i Dobrodziejów!

 8. Za Waszą dzisiejszą obecność i modlitwę składam serdeczne: Bóg zapłać!
Msze Św.

 • dni powszednie: 18:00
 • niedziela: 9:00, 10:30,
  12:00 (z udziałem dzieci)

Czytania na dziśœ:


Katecheza dorosłych


Nabożeństwa

I soboty miesiąca
Nowenna do MBNP
I czwartek miesiąca
I piątek miesiąca

Galeria


Parafialny Zespół Caritas


Wielka Nowenna Fatimska
2009-2017


Radio Emaus
Telewizja LUMEN


Fundacja Pro Publico

projekt i wdrożenie: Maciej Rychter

Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Kościana strona boromeusz.koscian.pl może być bezpłatnie zarejestrowana jako subdomena w domenie koscian.pl. Strona zyskuje na tym nie tylko łatwy do zapamiętania adres, ale podkreśla przynależność parafii do regionu.

Logowanie

login:
hasło: