lej4
logo_06
Strona główna

Parafia

O parafii
Historia parafii
Biuro parafialne

Kaplica
Krzyż misyjny
Relikwiarz Św. Jana Pawła II
Patroni parafii

Grupy parafialne

Ministranci
Żywy Różaniec
Caritas
Schola Boromeusz
Rada parafialna

Informacje dla...

Rodziców dzieci
      przygotowujących się do
      I Komunii Św.

Kandydatów do Bierzmowania
Narzeczonych

Wsparcie budowy kościoła

25.01.2015 | 3 Niedziela zwykła - B - 25.01.2015 r.

  1. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na diecezjalne Radio "Emaus". "Bóg zapłać" wszystkim ofiarodawcom!

  2. Trwa Kolęda - czas odwiedzin duszpasterskich. Do końca stycznia w dni powszednie oprócz środy i soboty - Msze św. są odprawiane rano o godz. 8:00. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. (Plan kolędy).

  3. Dziś gościmy grupę "Soli Deo" z Zespołu Szkół nr 4. Dziękujemy za radosną obecność oraz przedstawienie "Goście w Betlejem".

  4. Uwaga narzeczeni! Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w piątek 30 stycznia o godz. 18:00 w Domu Katechetycznym przy kościańskiej Farze.

  5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę i wycieczkę do Miejskiej Górki, Zakrzewa, Golejewka, Pakosławia i Pępowa. Koszt: 53 zł. Wyjazd w sobotę 31 stycznia o godz. 7:30 sprzed kościoła. Zapisy do środy w biurze parafialnym.

  6. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla klasztorów klauzurowych. W naszej Archidiecezji są dwa takie klasztory.

  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic. Zapraszamy chętne osoby do tworzącej się III Róży Różańca.

  8. Polecam Przewodnik Katolicki (4,50), Mały Przewodnik dla dzieci (4,90) oraz książkę "cegiełkę" pomocy naszej budowie pt.: "Oni tam byli".

  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Grzegorza Frąckowiaka z Os. Konstytucji. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

  10. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy ofiarowują swoją pracę dla dobra naszej wspólnoty. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, a zwłaszcza tym, którzy systematycznie pomagają w spłacie kolejnych rat kredytu. Zapewniamy o stałej modlitwie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów!
Czytania na dziśœ:


Katecheza dorosłych


Nabożeństwa

Różaniec
Nowenna do MBNP
I czwartek miesiąca
I piątek miesiąca

Najnowsze w galerii


Telewizja LUMEN


Fundacja Pro Publicoprojekt i wdrożenie: Maciej Rychter

Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Kościana strona boromeusz.koscian.pl może być bezpłatnie zarejestrowana jako subdomena w domenie koscian.pl. Strona zyskuje na tym nie tylko łatwy do zapamiętania adres, ale podkreśla przynależność parafii do regionu.

Logowanie

login:
hasło: