lej4
logo_06
Strona główna

Parafia

O parafii
Historia parafii
Biuro parafialne

Relikwiarz Św. Jana Pawła II
Patroni parafii

Grupy parafialne

Caritas
Schola Boromeusz & ERM
Rada parafialna

Informacje dla...

Rodziców dzieci
      przygotowujących się do
      I Komunii Św.

Kandydatów do Bierzmowania
Narzeczonych
Wsparcie budowy kościoła
NUMER KONTA PARAFII

21.01.2018 | 3 Niedziela Zwykła

 1. Dziś zbiórka do puszek na nasze diecezjalne Radio "Emaus". Bóg zapłać za ofiary na ten cel!

 2. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Módlmy się z wiarą o jedność w naszych rodzinach, parafii oraz Ojczyźnie.

 3. Do piątku trwa Kolęda - czas odwiedzin duszpasterskich. Msze św. w dni powszednie oprócz środy i soboty są odprawiane rano o godz. 8:00. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.

 4. W kalendarzu liturgicznym: - w środę św. Franciszka Salezego bpa i dK.; - w czwartek święto Nawrócenia Św. Pawła apostoła; - w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa bpp.

 5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wronek i Szamotuł w sobotę 27.01. Zapisy w biurze parafialnym do środy 24.01.

 6. Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych rozpoczną się w piątek 26 stycznia o godz. 19:00 w domu Katechetycznym przy kościańskiej Farze.

 7. Polecam prasę katolicką: Przewodnik Katolicki (5zł.), Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci  (5,90zł.) oraz kalendarze na nowy rok (ofiara 5 zł.).

 8. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy ofiarują swoją modlitwę i pracę dla dobra naszej wspólnoty. Bardzo dziękuję za ofiary składane na dalszą rozbudowę naszej kaplicy, abyśmy w przyszłości mogli modlić się w kościele poświęconym św. Janowi Pawłowi II. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca składka budowlana. Za obecność i modlitwę składam serdeczne: Bóg zapłać!

 9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Stanisława Goździewicza z ul. Czempińskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!
Msze Św.

 • dni powszednie: 18:00
 • niedziela: 9:00, 10:30,
  12:00 (z udziałem dzieci)*

  * w lipcu i sierpniu Msze św. w niedzielę tylko o godz. 9:00 i 10:30

Czytania na dziśœ:


Katecheza dorosłych


Nabożeństwa

I soboty miesiąca
Nowenna do MBNP
I czwartek miesiąca
I piątek miesiąca

Galeria


Parafialny Zespół Caritas


Radio Emaus
Telewizja LUMEN


Fundacja Pro Publico

projekt i wdrożenie: Maciej Rychter

Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Kościana strona boromeusz.koscian.pl może być bezpłatnie zarejestrowana jako subdomena w domenie koscian.pl. Strona zyskuje na tym nie tylko łatwy do zapamiętania adres, ale podkreśla przynależność parafii do regionu.

Logowanie

login:
hasło: